ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Atiker Metal Başarı Hikayesi

Atiker Metal İth. İhr. ve İmalat San. Tic. A.Ş.

Temiz ve güçlü bir ticaret mazisine sahip olan Atiker A.Ş, yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. 42.000 m²’lik kapalı ve açık alan üretim tesisleri ve 500'e yakın çalışanı ile teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden firma, sadece şirketleşme ve makine parkı artırımıyla kalmayıp, entegre tesisleşmeyi de ön plana taşımaktadır... Devamı

UES MAKİNE TEKSTİL İNŞAAT VE GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2005 yılında kurulan UES, deri sektörü başta olmak üzere tekstil, suni deri, ayakkabı ve döşemelik kumaş sektörlerine hizmet vermeye başlamıştır.
emprime, fotoemülsiyon, glitter, havyar, ithalat, murakami, sim, smog, transfer kağıdı, varak
Sektör : Deri
Ürün & Hizmet Bilgileri : UES, 2012 yılı başı itibariyle stoğunda bulundurduğu 210′un üzerindeki düz renk ve multicolor varak, 27 çeşit glitter, havyar ve foto emülsiyon ile, en iyi hizmeti vermeyi ve daima daha da iyisine ulaşmayı kendine amaç edinmiştir.
Kuruluş Tarihi : 31.05.2005
Adres : Akıncılar Mah. Salcı Sk. No:19 Güngören / İSTANBUL
İş Telefonu : 2125571040
Cep Telefonu :
E-Posta :
Web Sitesi : www.uesvarak.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.