ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Güven-El Plastik Başarı Hikayesi

Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti

1965 yılından bu yana plastik kalıbı imalatı sektöründe yer alan Güven Kalıp, 1976 yılında şirketleşmiştir. 1986 yılında faaliyet alanını genişleten firma, Güven-El Plastik ve Kalıp’ı da kurarak, plastik enjeksiyon üretimine başlamıştır...Devamı

TÜRKMENOGLU-ATLAS İTH.İHR.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

FİRMAMIZ 2010 YILINDA BAŞLANGICI İTHALAT VE İHRACAT OLMAK ÜZERE 42 ANA KONU VE BUNLARIN ALT DALLARINDA ARTI KATMADEĞER KATMA İLKELİRİ DOĞRULTUSUNDA KENDİNİ BÜYÜTMEYE YÖNELİK OLARAK FAALİYET GÖSTERMEYE BAŞLAMIŞTIR.
danışmanlık, ihracaat, ithalat, tedarik ve pazarlama, ticaret
Sorumlu Kişi : Mehmet TÜRKMENOĞLU (FİRMA MÜDÜRÜ)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : YURT İÇİ VE YURT DİŞİNDAN HER TÜRLÜ MALLARI TEDARİK ETMEK, PAZARLAMAK, iTHALATINI VE İHRACATINI, YURT İÇİ VE YURT DİŞİ SATIŞINI VE TRANSFERİNİ YAPMAK YURT İÇİNDE AYRICA TARIMSAL ÜRÜNLERİN TİCARETİ, YURT DIŞI MÜŞTERİLERİMİZİN İNŞAAT VE YAPI SEKTÖRÜNDEKİ TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA YURT İÇİ MAL VE YAPI FİRMALARINI İLE BAĞLANTILARINI SAĞLAMAK, VE BENZERİ BİR ÇOK KONUYA DUYARLI VE PRENSİPLİ ÇALIŞMA İLKELERİ DOĞRULSUNDA YÜRÜMEKTİR. FİRMAMIZIN ŞU ANDA, TİCARİ İLE İNŞAAT VE YAPI KONULARINDAKİ FAALİYETLER BAZINDA, FAS-TUNUS-CEZAYİR-MISIR-LİBYA-SURİYE-IRAK-İSPANYA-UKRANYA-İTALYA-FRANSA-BELÇİKA-BERZİLYA, ÇİN VE DİĞER ASYA İLE AFRİKA ÜLKELERİYLE BAĞLANTILARI VE KARDEŞ KURULUŞLARI İLE BİRLİKTE MÜŞTEREKEN HAREKETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.
Kuruluş Tarihi : 20.05.2010
Adres : iskenderun/HATAY / HATAY
İş Telefonu : 3266135550
Cep Telefonu : 5052249640
Faks : 3266135450
E-Posta :
Web Sitesi : turkmenoglu-atlas.com


FİRMANIN SUNUMLARI

Sunum İsmi: İTHALAT-İHRACAT VE TİCARET
Sunum Dili: Türkçe
Sunum İsmi: İTHALAT-İHRACAT VE TİCARET
Sunum Dili: Türkçe
Sunum İsmi: TİCARET
Sunum Dili: Türkçe
Sunum İsmi: İTHALAT-İHRACAT VE TİCARET
Sunum Dili: Türkçe


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.