ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Solimpeks Enerji Başarı Hikayesi

Solimpeks Enerji Gıda Turizm San. Tic. A.Ş.

Solimpeks, güneş enerjisi sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, Dünya standartlarında güneş enerjisi sistemleri üretmeyi başarmıştır...Devamı

TOSOY TARIM MAKİNA VE ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞİRKETİ

TOSOY TARIM MAKİNA VE ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞİRKETİ ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Firmamızın ana faaliyet alanı tarım ve sulamada %100 doğal ürünler sunarak, doğadaki ekolojik dengelere katkıda bulunmaktır. Sunduğumuz IPUSagro Quattro P400 doğal minerallerle üretilmiş kalsiyum bazlı magnezyum ve silisyum içerikli organik tarımda kullanılmaya uygun bir yaprak gübresidir. Tarla ve bahçe sulamalarında güneş enerjisi ile çalışan su pompası sistemleri sunmaktayız. Ev ve otel gibi mekanlar için gerekli olan ısıtma ve soğutma sistemlerinde yeşil enerji ile geliştirdiğimiz teknolojiyi kullanıyoruz.
güneş panelleri ile elektrik üretimi, güneş panelleri ile sulama sistemleri, migülatör teknolojisi, nano teknoloji, organik tarıma uygun yaprak gübresi, yeşil enerji ile ısıtma ve soğutma sistemleri
Sektör : Organik Tarım
Ürün & Hizmet Bilgileri : IPUS Quattro P400 ile organik tarıma uygun yaprak gübresi sunuyoruz. Tarla ve bahçe sulamalarında güneş enerjisi ile çalışan su pompası sistemleri sunmaktayız. Ev ve otel gibi mekanlar için gerekli olan ısıtma ve soğutma sistemlerinde yeşil enerji ile geliştirdiğimiz teknolojiyi kullanıyoruz.
Kuruluş Tarihi : 26.09.2012
Adres : Yeni Sanayi Çarşısı Çelik Cad. No. 28/C Altındağ 06050 Ankara / ANKARA
İş Telefonu : 5306306087
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.tosoy-enerji.com


FİRMANIN SUNUMLARI

Sunum İsmi: Tosoy Şirket Profili
Sunum Dili: Türkçe


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.