ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Hüma Hastanesi Başarı Hikayesi

Hüma Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.

2004 yılının Mart ayında Kayseri’nin ilk Kadın Sağlığı Merkezi olarak kurulan Hüma Hastanesi, 2006 yılının Şubat ayında Anadolu’nun ilk Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır...Devamı

TESLA ASENKRON MOTOR LTD.ŞTİ.

Tesla Asenkron Motor Ltd.Şti. her türlü elektrik motorları ve redüktörler konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile İthalat yapan ve ithal ettiği elektrik motorları ve redüktörleri Yurtiçi ve Yurtdışında pazarlayan bir firmadır.
elektrik motorları, elektrik motoru, ex-proof motor, frenli motor, redüktör
Sorumlu Kişi : Yalçın Sungur (ŞİRKET SAHİBİ)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız Genel Maksatlı Sincap Kafesli AC Trifaze-Monofaze Elektrik Motorları , Frenli Motorlar, Ex-Proof Elektrik Motorları ve Redüktörler pazarlamaktadır.
Kuruluş Tarihi : 01.11.2005
Adres : Dudullu O.S.B. Des Sanayi Sitesi 118 Sokak C-28 Blok No:5 Yeni Sanayi-Ümraniye / İSTANBUL
İş Telefonu : 02164202094
Faks : 02164202096
E-Posta :
Web Sitesi : www.teslamotor.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.