ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

TEKSOMAR TEKNİK SOĞUTMA MARKET LTD. ŞTİ.

Dünya Markaları Tek Adreste! Türkiye’nin ilk HVAC Marketi olan Teksomar günümüz teknolojisini yakından takip ederek her geçen gün biraz daha büyümeye ve kendini yenilemeye devam etmektedir. Bu bağlamda son bir yıldır kendi bünyemizde, kendi imkan ve olanaklarımızla, büyük bir özveri ile çalışarak www.teksomar.com sitemizi yeniden faaliyete geçirmiş olmanın gururunu taşımaktayız. Soğutma ve Havalandırma alanında yedek parça ve sarf malzemelerini (Isıtma Soğutma, Havalandırma, Klima, Pompa, Eşanjör, Hava Perdeleri, Nem alma cihazları, Nemlendirme cihazları vb.) tek çatı altında toplayarak, zaman kaybetmeden, teknik destek ve bilgi alışverişi ile hem online marketimizden hem de mağazamızdan çok ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Türkiye’nin her yerine malzeme gönderimimiz olduğu gibi yurt dışına satışlarımızla da müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız. Bizi her yerden arayabilirsiniz.
Sorumlu Kişi : Esat Çapar (ONLINE MARKET VE SATIŞ MÜDÜRÜ)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Değerli müşterilerimiz www.teksomar.com online marketimizden alışverişlerinizde ödemelerinizi banka havalesi, EFT, kredi kartı veya Mail Order ile yapabileceksiniz. Kredi kartı veya mail order ile yapacağınız alışverişleriniz “3D secure” güvenlik sistemi ile güvende olacaksınız.
Kuruluş Tarihi : 01.01.2005
Adres : VARLIK MAHALLESİ 194.SOK ERGÜN APT. NO: 3/A - MURATPAŞA / ANTALYA / ANTALYA
İş Telefonu : 2422445657
Cep Telefonu : 5548468744
Faks : 2422485105
E-Posta :
Web Sitesi : www.teksomar.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.