ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Metalurji Grubu Başarı Hikayesi

Metalurji Grubu

1992 yılında Ankara'lı sanayicilere hizmet vermek amacıyla kurulan, 24 saatlik çalışma sistemi ile yıllık 4.000 ton ısıl işlem kapasitesi bulunan, Metalurji Grubu; proses takibinde zaman-sıcaklık diyagramı, zengin laboratuvar ekipmanlarıyla sadece Ankara'da değil ülke çapında müşteri potansiyeline sahip olmuştur.Devamı

TARGET EXİM İÇ VE DIŞ TİCARET

Targetexim Ankara da kurulmuş bir dış ticaret ARACI firmadır. Ürettigi malı yurt içi veya yurt dısına satmakta zorlanan Üreticilerin Ürünlerini en iyi fiyattan satarak,ülkece giderek küçülen İhracat Rakamlarımızı artırmak ve bu şekilde Ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.
ankara, aracılık, danışmanlık, dış ticaret, ihracat, mermer, mozaik
Sorumlu Kişi : Gökhan İlhan (Genel Direktör)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Mermer,Mozaik,Yatak,baza,
Kuruluş Tarihi : 12.09.2009
Adres : Güçlükaya mahallesi Pazaryeri Sokak no:32/5 Keçiören / ANKARA
İş Telefonu : 05413146667
Cep Telefonu : 5413146667
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.targetexim.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.