ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Serpa Kozmetik Başarı hikayesi

Serpa Kozmetik-Ecza Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

1997 yılının Nisan ayında kurulan, 2007 yılında 5.000 m² kapalı alanlı hizmet binasına taşınan Serpa Kozmetik, genç ve dinamik bir ekiple; güvenilir firma, dürüst satıcı, sistemli çalışma ve iyi hizmet anlayışı ile yükselen bir çıkış trendi yakalamıştır...Devamı

TAÇ HALI ZEMİN KAPLAMA VE ISITMA SİST. TİCARET

TAÇ HALI ZEMİN KAPLAMA VE ISITMA SİST. TİCARET ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Bizler TAC HALI YER KAPLAMALARI VE ISITMA SİSTEMLERİ OLARAK Duvardan duvara halı, halıfleks, laminat parke , PVC, mineflo, karo halı, otel halısı, sinema ve kongre salonları halısı, camii halısı, yurt halıları, çim halı, kıvırcık halı ve yollukları, perde sistemleri vs. bu ürünlerin toptan fiyatına satışını ve montaj işlemlerini yapmaktayız.
bukle halı, cami halısı, cami ısıtması, duvardan duvara halı, halı altı ısıtma, halıfleks, karbon film, karo halı, keçe, mescit halısı, taufting tüylü halı
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : UYGULAMA ALANLARIMIZ: · OTEL, CAMİ · ÖĞRENCİ YURTLARI · KURAN KURSLARI · SİNEMA SALONLARI · FUAR ALANLARI · RESTAURANTLAR · OKUL · EV · İŞYERLERİ vb. NOT: YURT İÇİ VE YURT DIŞI UYGULAMA EKİBİMİZ MEVCUTTUR.
Kuruluş Tarihi : 10.01.2015
Adres : HALKALI MERKEZ MAH.FİLİZ SOKAK NO:36/A KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2128842727
Cep Telefonu :
Faks : 2128842727
E-Posta :
Web Sitesi : www.tachali.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.