ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

DRC Kauçuk Başarı Hikayesi

DRC Kauçuk San. Tic. A.Ş.

Bugün itibarıyla 7.000 m²'lik alanda üretim ve idari faaliyetlerini, lastik fabrikalarından sonra Türkiye'nin en büyük ve donanımlı hamur karışım merkezi olarak sürdüren, 2003 yılında ISO 9001/2000 kalite sertifikasını alan DRC Kauçuk, ağırlıklı olarak lastik firmalarına olmak üzere, fason kauçuk hamuru üretmektedir.Devamı

S.N.C OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ŞİRKETİMİZ TÜM HAFİF TİCARİ VE KÜÇÜK OTOMOBİLLERİN FREN HORTUMLARINI KRANK KASNAKLARINI VE VW.GURUBU AKS MİLLERİNİ BİJON SAPLAMALARININ İMALATI SATIŞ PAZARLAMASINI YAPMAKTADIR.
aks milleri, bijon saplamaları, fren hortumları, krank kasnakları
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : JAPON ARAÇLARININ KRANK KASNAKLARI VW.GURUBU AKS MİLLERİ VE FREN HORTUMLARI İMALATINI YAPMAKTADIR.
Kuruluş Tarihi : 20.06.2007
Adres : OTO PARÇACILAR SİTESİ KORAY SOKAK NO:28 / KONYA
İş Telefonu : 3322337042
Faks : 3322368854
E-Posta :
Web Sitesi : www.sncotomotiv.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.