ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

S.N.C OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ŞİRKETİMİZ TÜM HAFİF TİCARİ VE KÜÇÜK OTOMOBİLLERİN FREN HORTUMLARINI KRANK KASNAKLARINI VE VW.GURUBU AKS MİLLERİNİ BİJON SAPLAMALARININ İMALATI SATIŞ PAZARLAMASINI YAPMAKTADIR.
aks milleri, bijon saplamaları, fren hortumları, krank kasnakları
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : JAPON ARAÇLARININ KRANK KASNAKLARI VW.GURUBU AKS MİLLERİ VE FREN HORTUMLARI İMALATINI YAPMAKTADIR.
Kuruluş Tarihi : 20.06.2007
Adres : OTO PARÇACILAR SİTESİ KORAY SOKAK NO:28 / KONYA
İş Telefonu : 3322337042
Faks : 3322368854
E-Posta :
Web Sitesi : www.sncotomotiv.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.