ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Turasan Şarap Başarı Hikayesi

Turasan Bağcılık ve Şarapçılık Tur. Tic. A.Ş.

Hasan Turasan’ın şaraba duyduğu aşk, Turasan Şarapçılık’a doğa ve tarihin dünyadaki en güzel buluşma yeri olan Kapadokya’da hayat verdi. Turasan Şarapçılık; üretimde bilgi, özen, teknoloji ve sürekli kalite anlayışı çerçevesinde bütün ürünlerinin kalitesini daha ilk üretim aşamasındayken belirliyor. Bu amaçla; üzümü taşıyan dallardan, şarapları sarmalayan etiket ve şişelere dek, bütün ürün yelpazesini kalite standartlarını korumak adına yoğun bir dikkatle takip ediyor... Devamı

SİTE BOYA VE HIRD.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

1978 YILINDAN BERİ BU SEKTÖRDE İNŞAAT MALZEMELERİ TOPTAN TİCARETİ ,2009 YILINDAN İTİBAREN YAPI KİMYASALLARI VE KİREMİT ALTI ÜRETİMİ YAPILMAKTADIR.
inşaat mlz, jüt üretimi, yapı kimyasalları
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : FIRAT PLASTİK,KALECOLOR,KALEKİM,MAVİKALE.ODE YALITIM,TÜMRAY PLASTİK,ADELL ARMATÜR,WOLF ISI,ECE BANYO,HENKEL,VİSAM,ATIŞKAN ALÇI VE KENDİ ÜRÜNLERİMİZ OLAN ROY YAPI KİMYASALLARI VE SİTEJÜT KİREMİT ALTI ÜRÜNLERİMİZİN TRAKYA BÖLGESİNDE TOPTAN DAĞITIMI YAPILMAKTADIR.
Kuruluş Tarihi : 04.03.1996
Adres : HAYRABOLU YOLU ÜZERİ 4.KM ÖZYEŞİLKENT TOPTANCILAR SİTESİ NO:76 MERKEZ / TEKİRDAĞ
İş Telefonu : 02822611413
Faks : 02822630005
E-Posta :
Web Sitesi : www.siteboya.info
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.