ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Yardımcı Beton Başarı Hikayesi

Yardımcı Beton San. Tic. Paz. A.Ş.

1992'de, Konya 2. O.S.B'deki ilk hazır beton tesisini kurarak Konya’da belli bir boşluğu dolduran Yardımcı Beton, çalışmalarıyla iyi hizmet ve güveni arayan Konyalı sanayicinin önünü açmıştır. Yardımcı Beton, Konya 2. O.S.B'de 51.600 m² alan üzerinde kurulu tesisinde faaliyetlerine devam ederken, 2007 yılında Selçuklu Konya'daki 6.000 m² alan üzerinde ikinci tesisinde de üretime başlamıştır. Devamı

ŞİREHANI GIDA

Gaziantep'in yöresel damak tadını bütün ülkeyle buluşturuyoruz.
antep ürünleri, gaziantep yöresel ürünler, şirehanı gıda, yöresel ürünler
Sektör : Gıda
Ürün & Hizmet Bilgileri : Yöresel Ürünlerden,Yemeniye,İşlemeli Bakırdan %100 Doğal Zeytinyağına Sofranıza Lezzet Getirmeyi Kendine Misyon Edinmiş bir Ekip İle Tüketicilerimizle Buluşuyoruz.
Kuruluş Tarihi : 01.06.2018
Adres : GAZİANTEP
İş Telefonu : 3425180367
Cep Telefonu :
Faks : 3425180367
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.sirehani.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.