ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Oğuzbey Dayanıklı Tüketim Başarı Hikayesi

Oğuzbey Dayanıklı Tük. Mal. San. Tic. A.Ş.

BEYSAN Oturma Grupları, Oğuzbey Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. A.Ş. tarafından, 1998 yılında Bolu 1.Organize Sanayi Bölgesi'nde üretilmeye başlanmıştır. 31.12.2000 tarihinde İstanbul, Beylikdüzü, Tüyap Fuarı yakınlarındaki tesislerine taşınan Oğuzbey, ürün yelpazesini sürekli genişleterek, yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.Devamı

SİMYA DOĞA ANONİM ŞİRKETİ

Firmamız tekstil sektörü üretim ve ihracat olarak 1991 yılından beri özellikle yurt dışı pazarında müşterilerine hizmet vermektedir. Madeni yağ ve tekstil kimyasalları olarak 2010 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2008 yılından buyana Batı Afrika ülkelerinde çalışmalarımız devam etmekte olup, bu ülkelerde devlet ve özel sektör projelerine yatırım danışmanlık hizmeti vermektedir.
Sektör : Kimya
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kimyasal ürünler üretim ithalat ihracat toptan satış. Kostik, Hidrojen peroksit....... Tekstil, ev tekstili, tekstil kimyasalları, zeytinyağı ihracat, madeni yağ üretimi, Batı Afrika ülkeleri yatırım danışmanlık konusunda 12 yıllık deneyim. Batı Afrikada ilişkide olduğumuz ülkeler, Fas, Moritanya, Senegal, The Gambia, Guine, Fildişi sahilleri, Gana, Nijerya, Gabon, Angola..
Kuruluş Tarihi : 01.01.2016
Adres : Sırakapılar mah. Arıkan apt. No.44 DENİZLİ / DENİZLİ
İş Telefonu : 2582410800
Faks : 2582410800
E-Posta :
Web Sitesi : simyadoga.com




İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.