ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Sarnıç Otel Başarı Hikayesi

Sarnıç Otel

1915 yılında konak olarak inşaa edilen, orjinal haline sadık kalınmak suretiyle otele çevrilerek, 1999'dan bu yana hizmet vermekte olan Sarnıç Hotel; "sarnıç" ismini altında bulunan ve Bizans İmparatorluğu tarafından 5.yy'da inşaa edilen sarnıçtan almaktadır...Devamı

SGA SU ARITMA VE ŞARTLANDIRMA

Firmamızın faaliyet alanları içerisinde; evsel ve endüstriyel içme ve kullanma suyu arıtımı ve şartlandırılması, her kapasitede havuz suyu filtrasyonu, havuz kimyasalları, özel nitelikli saf suların elde edilmesi konularında proje, satış , pazarlama, montaj, devreye alma ve teknik servis hizmetleri bulunmaktadır.
havuz kimyasalı, kimyasal, reverse osmos, su arıtma
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : ENDÜSTRİYEL SU ARITMA EVSEL SU ARITMA KAZAN-KULE KİMYASALLARI HAVUZ KİMYASALLARI
Kuruluş Tarihi : 17.10.2014
Adres : Sabuni Mah. Banka Aralığı Sk. No:10-1 22100 EDİRNE / EDİRNE
İş Telefonu : 2842140210
Cep Telefonu :
Faks : 2842140212
E-Posta :
Web Sitesi : www.sgasuaritma.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.