ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Solimpeks Enerji Başarı Hikayesi

Solimpeks Enerji Gıda Turizm San. Tic. A.Ş.

Solimpeks, güneş enerjisi sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, Dünya standartlarında güneş enerjisi sistemleri üretmeyi başarmıştır...Devamı

SERMATEK MAKİNA SAN.VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

SERMATEK MAKİNA SAN.VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
SERMATEK (Servis, Makina ve Teknoloji) Makina San ve Dış Tic. Ltd. Şti., kurulumundan beri, bütün Türkiye de geniş yelpazedeki endüstriyel uygulamalara benzersiz bir çeşitlilikte akıllı, hassas mühendislik teknolojileri ve çözümleri sunarak markalama ve lazer işleme teknolojileri alanında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen imalatcısı ve hizmet sağlayıcısı olarak hızla ilerlemektedir. SERMATEK bünyesinde çalışan imalat, satış ve servis mühendislerinin toplam deneyimi geçmişlerindeki Türk Takım Tezgahları sektöründeki deneyimleri ile beraber 15 yılı aşkındır Lazer Markalama Makinası, Nokta Vuruşlu Markalama Makinası, klişe Takımları ve Karekod ve QR Kod okuyucu sistemlerinin ISO 9001:2008 ve CE Standartlarına uygun lider imalatcısı olarak, farklı yelpazede markalama ve lazer işlem sistemleri sunmakta ve farklı endüstrilerde faaliyet gösteren müşterilerimize komple anahtar teslimi projeler üretmekteyiz.
Sektör : Makina Ve Teçhizat
Ürün & Hizmet Bilgileri : SERMATEK ● Lazer Markalama Makinaları ● Lazer Kaynak Makinaları ● Lazer Temizleme Makinaları ● Lazer 3D Oyma Makinaları ●Lazer Sinterleme Makinaları ● Nokta Vuruşlu Markalama Makinaları ● Kazımalı Markalama Makinaları ● Lazer Mikro Kesim Makinaları ● Lazer Kesim Makinaları imal etmekte ve idame ettirdiği yurt içi ve yurt dışı kadrolarıyla satış ve satış sonrası hizmetlerini ERP otomasyonu üzerinden devam ettirmektedir.
Kuruluş Tarihi : 03.02.1993
Adres : Karacaoğlan Mah. 6157/1 Sk. No:19/H, 35070 Işıkkent, Bornova / İZMİR
İş Telefonu : 2324722343
Cep Telefonu : 5335725987
Faks : 2324722345
E-Posta :
Web Sitesi : www.markalama.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.