ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Metalurji Grubu Başarı Hikayesi

Metalurji Grubu

1992 yılında Ankara'lı sanayicilere hizmet vermek amacıyla kurulan, 24 saatlik çalışma sistemi ile yıllık 4.000 ton ısıl işlem kapasitesi bulunan, Metalurji Grubu; proses takibinde zaman-sıcaklık diyagramı, zengin laboratuvar ekipmanlarıyla sadece Ankara'da değil ülke çapında müşteri potansiyeline sahip olmuştur.Devamı

SERAKS ALÜMİNYUM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Alüminyum Uygulamarı ve Sandviç Panel Uygulamaları üzerine edindiğimiz bilgi ve deneyimle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
ahşap boyama, alüminyum, alüminyum doğrama, alüminyum imalatı, alüminyum montajı, boya hane, cilahane, fabrika, sandviç panel, soğuk hava deposu
Sorumlu Kişi : Serkan Aksöz (İşletme Sahibi)
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Sandviç Panel ile Fabrika cephe ve çatı kaplama fabrika içi imalat paketleme ve sevkiyat odaları ile et ve sebze soğuk hava depoları yapmaktayız. Alüminyum sektöründe cephe doğrama korkuluk cam balkon ve kış bahçesi imalat ve montajı yapmaktayız.
Kuruluş Tarihi : 10.02.2017
Adres : SİVAS
İş Telefonu : 5448993224
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.