ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Akdöküm Sanayi A.Ş.

Akdöküm Sanayi Anonim Şirketi

Akdöküm Sanayi A.Ş. 1958 yılında İzmir/Çamdibi`nde küçük bir dökümhane olarak kurulmuştur. Türkiye`de ilk kez beyaz temper ve sfero dökümü gerçekleştiren Akdöküm, bugün 550 kişinin çalıştığı, üretiminin % 95`ini ihraç eden, konusunda 10`un üzerinde kalite belgesine sahip bir firmadır.Devamı

SEOCU.COM TÜRKİYE'NİN SEO AJANSI

Kurumsal ajans olarak her zaman doğallığın yanında, kullanıcı odaklı çalışmalarımızla projelerde danışmanlığımızı yürütmekteyiz. Eğitimin önemini en iyi bilen bir firma olduğumuz için çalışmalarımıza eğitimlerimiz ile başlayarak projelerin doğru temeller üzerinde başlamasını sağlıyoruz. Google algoritmasını tanıyan, kullanıcıyı hedefleyen projeler oluşturmaya gayret ediyor ve başarıya ulaşıyoruz. SEO'nun bir sır olmadığını biliyor ve güncel blog yazılarımız ile tüm önerilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Dünya standartlarında bir ajans olarak, ISO9001 Kalite belgemiz ve ISO10002 Müşteri memnuniyet belgelerimiz ile kurumsal hizmetler sunuyoruz.
seo, seo ajansı, seo uzmanı
Sektör : Bilişim
Ürün & Hizmet Bilgileri : SEO, Online İtibar Yönetimi
Kuruluş Tarihi : 01.01.2013
Adres : CİHANGİR MAHALLESİ, SIRASELVİLER CADDESİ NO:27, DAİRE:13-17, TAKSİM / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122175700
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.seocu.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.