ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Otomotiv, beyaz eşya, makine ve inşaat sektörüne yönelik toptan ve perakende olarak kaliteli çelik malzeme satışı yapmaktadır. Kapasitesi yüksek ve son teknoloji kesim tesisine sahip olan firma müşteri ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayan, uygun fiyatlı ve yüksek kalitede hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Devamı

SEO MEDYA

SEO çalışmasını özetleyecek olursak, arama motorlarına ve kullanıcı deneyimine yönelik, web siteleri üzerinde yapılan kalite ve popülerlik çalışmasıdır. Arama motoru optimizasyonu danışmanlığı alan firmalar, danışmanın yönlendirmeleri doğrultusunda, web sitesinin kalitesini artırır ve arama motorlarının daha rahat tarayabileceği bir web sitesi haline gelir. Bu doğrultuda, kullanıcı deneyiminin de sağlandığı projeler, bu hizmet sayesinde, anahtar kelimelerinde daha üst sıralarda yer alırlar.
seo, seo ajansı
Sektör : Bilişim
Ürün & Hizmet Bilgileri : SEO, Online İtibar Yönetimi
Kuruluş Tarihi : 04.07.2013
Adres : İSTANBUL
İş Telefonu : 2122175800
Cep Telefonu :
Faks :
Web Sitesi : https://www.seomedya.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.