ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dubacı Tarım Başarı Hikayesi

Dubacı Tarım Ürünleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Tarım Sektörü'ne Edirne'nin İpsala İlçesi'nde, çeltik yetiştiriciliği ile 1979 yılında, babadan kalma 30 dekarlık bir sahada başlayan ve bugün 2.000 dekarlık modern bir çeltik çiftliğine ulaşan Dubacı Ailesi, kiralamış olduğu araziler ile birlikte, yıllık 4.000 dekarlık bir sahada çeltik tarımı gerçekleştirmektedir...Devamı

SAĞPET PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Madeni Yağ ve Filtrede çözüm ortağınız.
alpet madeni yağ, baldwin filtre, bavaria filtre, delsa filtre, motoec filtre, sağpet petrol, şampiyon filtre
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız 2001 yılında toptan madeni yağ ve oto bakım ürünleri pazarlamasına başlamıştır. Sonraki yıllarda Alpet Madeni Yağ bölge distribütörlüğünü de alarak ülkemizin yerli sermayeli madeni yağ firmasına bölgesel olarak destek vermiştir. 2010 yılında ise Şampiyon Filtre, Bavaria Filtre, Baldwin Filtre, Motoec Filtre ve Delsa Filtre bölge bayiliğini de alarak ürün gamını genişletmiştir. Madeni yağ ve Filtre sektöründe her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak (1500 çeşit ürün ile) pazar payını yükselten firmamız, tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 05.01.2001
Adres : Yeni Mahalle Sanayi Bulvarı No: 104/A Acıpayam / DENİZLİ
İş Telefonu : 2585183842
Cep Telefonu :
Faks : 2585183842
E-Posta :
Web Sitesi : www.sagpet.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.