ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Başarı Hikayesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

İzmir/Karşıyaka'da göz hastalıkları alanında yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren, Myop, Hipermetrop ve Astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanabilen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmektedir...Devamı

SADEM DEMİR ÇELİK SAN.TURZ.İNŞ.TAAH. VE TİC.LTD.ŞTİ.

1999 YILININ ARALIK AYINDA HİZMETE GİREN FİRMAMIZ GÜÇLÜ VE SAĞLAM ADIMLARA HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEREK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ, HIZLI VE ZAMANINDA HİZMET VERMEYİ İLKE EDİNMİŞTİR.
4140-1050-1040-8620 malzemeler, çelik çekme boru, lama, mil, otomat, sac, soğuk ve sıcak malzemeler, transmisyon, yuvarlak çelik
Sektör : Deri
Ürün & Hizmet Bilgileri : BORU, SAC, LAMA, SICAK VE SOĞUK MALZEMELER, YUVARLAK ÇELİK, ASİL ÇELİK, MKE MAMÜLLERİ VE ISLAHLI MALZEMELER KONUSUNDA YÜKSEK KALİTE VE GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİNE SAHİPTİR.
Kuruluş Tarihi : 17.12.1999
Adres : KÜÇÜK KÖRFEZ SANAYİ SİTESİ YANI KUZEY KAPISI KARŞISI NO:57/9 İZMİT / KOCAELİ
İş Telefonu : 2623351717
Faks : 2623354035
E-Posta :
Web Sitesi : www.sademdemircelik.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.