ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

RPM REK.DANIŞMANLIK DIŞ. TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız yurt dışından ithalat ve danışmanlık işlemleri üzerinde kurulmuş olup,özellikle balkan ülkeleri Bulgaristan ağırlıklı olmak üzere çalışmaktayız.
rpm
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Dış Tic.Danışmanlığı,Ağaç Ürünleri,Maden Ocaklara Ekipman
Kuruluş Tarihi : 24.06.2009
Adres : Atatürk Mah. Ş.Pilot Gerçek Cad. Kent Apt.No 54/A Lüleburgaz / KIRKLARELİ
İş Telefonu : 2884121920
Faks : 2884121920
E-Posta :
Web Sitesi : www.rpmturkiye.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.