ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

REVOSER TEKNİK | BÜRO MAKİNELERİ TEKNİK SERVİSİ

Revoser olarak tüm ofis malzemelerinizin garantili tamir hizmetini sağlıyoruz. Getirdiğiniz cihazlar için arıza tespitlerimiz ücretsiz olup servisimizdeki tüm hizmetler garantili ve faturalı yapılmaktadır.
ankara acer servisi, ankara asus servisi, ankara bilgisayar servisi, ankara dell servisi, ankara epson servisi, ankara hp servisi, ankara laptop tamiri, ankara projeksiyon servisi, ankara projeksiyon tamiri, ankara yazıcı tamiri, revoser
Sektör : Bilişim
Ürün & Hizmet Bilgileri : Yazıcı-Faks Grubu, Projeksiyon Cihazları, Bilgisayar, Laptop, Notebook, ve daha fazlası için teknik servis.
Kuruluş Tarihi : 13.08.2018
Adres : Eti mahalles, Toros sokak No: 41/A Sıhhiye, Çankaya / ANKARA
İş Telefonu : 3122297970
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.revoser.com/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.