ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

İzmir Çamlaraltı Koleji Başarı Hikayesi

İzmir Çamlaraltı Koleji

1954 yılında Mehmet Ali Sertatıl tarafından 14 öğrenciyle eğitim ve öğretim faaliyetlerine başlayan, 1955-1956 öğretim yılında ortaokul ve lise kısımlarını bünyesine katan İzmir Özel Çamlaraltı Koleji, bugün ülkemizin farklı kademelerinde görev yapan 4.000'i aşkın mezunlarıyla gurur duymaktadır. Devamı

RESET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

Reset bilişim firması olarak siz değerli müşterilerimize logo muhasebe programı hizmeti ve diğer yazılım konularında destek sunuyoruz. logo go 3 ile firmanızın iş yükünü hafifletin ve işlerinizi hızlandırın. logo fiyat listesi 2020 listesine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
logo fiyat listesi, logo go 3, logo smart 3, logo start 3, muhasebe logo, muhasebe logo programı
Sorumlu Kişi : Recep Şahin (Yönetici)
Sektör : Bilişim
Ürün & Hizmet Bilgileri : logo go 3 logo start 3 logo işbaşı logo go wings logo netsis wings logo netsis 3 engegre ve tüm LOGO ürünlerinin kurulum ve logo destek işlemlerini sunuyoruz.
Kuruluş Tarihi : 10.02.2018
Adres : Mehmet Akif Mah, Recep Ayan Cd. No:7/3 D:Kat:2, 34794 Çekmeköy/İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 5324929947
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.resetbilisim.com/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.