ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Setna Eğitim Başarı Hikayesi

Setna Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.

Eğitime gönül vermiş kadrosu ve doğru yol haritasıyla misyonuna uygun nesiller yetiştirmek adına geleceğe giden yolda bir köprü olmaya devam eden Setna Eğitim Hizmetleri'nin bünyesindeki Özel Mimar Sinan Koleji, ülkemizin başarılı eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Devamı

RENAMA ENERJİ MÜHENDİSLİK

Yenilebilir Enerji alanında Danışmanlık, projelendirme, ürün tedariği, montaj konularında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.
antalya, enerji, fotovoltaik, güneş, güneş enerjisi
Sektör : Enerji
Ürün & Hizmet Bilgileri : Güneş Enerjisi Santralleri Projeleri Güneş Enerji Santralleri Kurulumu Güneş Enerji Santralleri Danışmanlık Hizmetleri Ürün tedariği. Şebekeden bağımsız sistem tasarım ve uygulamaları.
Kuruluş Tarihi : 12.05.2017
Adres : Yeşilbahçe Mah. 1445 Sokak. No:5/B Muratpaşa / ANTALYA
İş Telefonu :
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.renama.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.