ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Meydan Grup Başarı Hikayesi

Meydan Otomotiv Endüstri Nakliye ve Gıda Sanayi İç Dış Tic. Ltd. Şti.

1969 yılında otomotiv sektörüne yönelik faaliyet gösteren bir firmada çalışan olarak iş hayatına başlayan Ömer Faruk Meydan, 1991yılında Konya için bir ilki gerçekleştirerek; Japon otomobillerinin yedek parça ticaretini yapan firmayı kurmuştur...Devamı

RENAMA ENERJİ MÜHENDİSLİK

Yenilebilir Enerji alanında Danışmanlık, projelendirme, ürün tedariği, montaj konularında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.
antalya, enerji, fotovoltaik, güneş, güneş enerjisi
Sektör : Enerji
Ürün & Hizmet Bilgileri : Güneş Enerjisi Santralleri Projeleri Güneş Enerji Santralleri Kurulumu Güneş Enerji Santralleri Danışmanlık Hizmetleri Ürün tedariği. Şebekeden bağımsız sistem tasarım ve uygulamaları.
Kuruluş Tarihi : 12.05.2017
Adres : Yeşilbahçe Mah. 1445 Sokak. No:5/B Muratpaşa / ANTALYA
İş Telefonu :
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.renama.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.