ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

REMORA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Biz Remora İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. adı altında http://www.ucakkargo34.com/üzerinden yurtdışı kargo (express gönderim) işlemleri ile tüm müşterilerimize aynı zamanda kurumsal firmalara, tüm dünya ülkeleri için hava kargo alanında hizmet vermekteyiz. UPS, FedEx, DHL ve TNT gibi firmalar global çalışma ortaklarımızdır. Aynı zamanda ise firmamız http://www.frigian.comile 60'dan fazla ülke için ithalat/ihracat işlemlerinde denizyolu konteyner taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Eski adı Yıldızlar İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olan firmamız 2019 senesinde yeniden kurulmuş olup Sadece bu yıl 2000'den fazla müşteriye hizmet vermiştir. Yatırım planlarımız arasında Türkiye de ki sanal pazarlarda satılan ürünlerin yurtdışına da kargo yapılabilmesi için anlaşmalar yapmak ve bununla ilgili altyapıları oluşturarak perakende olarak ta üreticilerin ya da satıcıların yurtdışına mikro ihracatlar yapabilmesinin önünü açmak istiyoruz.
deniz forwarding, hava kargo, kargo, konteyner taşımacılığı, yurtdışı kurye taşımacılık
Sorumlu Kişi : kenan sinan öner (Şirket Müdürü)
Sektör : Ulaştırma Depolama
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kargo, yurtdışı kurye taşımacılık, hava kargo, deniz forwarding
Kuruluş Tarihi : 01.08.2019
Adres : Tekstilkent İşhanı 1. Kat No:10-T 106 Tekstilkent / Esenler / İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 5323772037
Cep Telefonu :
Faks : 2124383143
E-Posta :
Web Sitesi : www.ucakkargo34.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.