ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

AgroBest Grup Başarı Hikayesi

AgroBest Grup Tarım İlaçları

AgroBest Grup, Tarım İlaçları Sektörü`nde 2002 yılından beri faaliyet göstermekte olup, üretim ve çalışma hayatının uzun geçmişi olmamasına rağmen, çok kısa zamanda önemli atılımları gerçekleştirmiştir.Devamı

RAFSAN METAL RAF ÇÖZÜMLERİ

RAF SEKTÖRÜNDE 20 SENELİK TECRÜBEMİZLE DEPO RAF ÇELİK RAF ARŞİV RAF TEKSTİL RAF PALET RAF RAYLI DOLAP ALANINDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HZİMET VERMEKTEYİZ.
arşiv raf, çelik raf, depo raf, geçme raf, palet raf, raf, raylı dolap, tekstil rafdosya dolap
Sorumlu Kişi : zAFER KURT (GENEL MÜDÜR)
Sektör : Metal Ürünler
Ürün & Hizmet Bilgileri : Türkiye genelinde anahtar teslim Çelik Raf,depo raf,geçme raf,Dosya Dolapları, Soyunma Dolapları, Paslanmaz ve Yarı Paslanmaz Raflar, Askı Raf Sistemleri, Ağır Rack Sistemleri ve Mini Rack Sistemleri uygulamaları ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktayız.
Kuruluş Tarihi : 11.05.2000
Adres : Yeşilce mahallesi.Halil rahman caddesi.No:23/A / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122848434
Cep Telefonu :
Faks : 2123252513
E-Posta :
Web Sitesi : www.rafsanmetal.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.