ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ata Bilişim Başarı Hikayesi

Ata Bilişim San. Tic. Ltd. Sti.

2007 yılında kurulan ATA Bilişim; eğitim, destek, teknik servis, proje, satış ve pazarlama departmanlarındaki eğitimli kadrosuyla müşterilerine “Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Esastır“ ilkesi ile hizmet vermektedir...Devamı

PUS DENİZCİLİK MİMARLIK VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

PUS, teknolojiyi verimlilik ve çevresel sorumluluğunu yerine getirmek için kullanan yeniliklere açık bir firmadır. 1997 yılından itibaren 13 ülke ile hediyelik eşya, ambalaj, soba ve ısıtma sistemleri konusunda başarılı ithalat ihracat bağlantıları yapmaktadır. Mimarlık alanında kişiye özel projeler ve uygulamalar gerçekleştirmektedir.
döküm soba, gümüş eşya, hediyelik eşya, ısıtma sistemleri, kağıt ambalaj, kat kaloriferi, katı yakıt sobası, kuru soba, odun sobası, plastik ambalaj, soba, sulu soba, şömine, şömine soba
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız 2009 yılı itibarı ile İngiltere'nin önde gelen soba üreticisi Arada’nın markaları Aarrow, Villager ve Stratford’un tek Türkiye ithalatçısı olarak ısınma sistemlerinde yeni bir dönem açmaktadır. Odun, kömür ve biokütle yakıt ile çalışan Stratford Kat kaloriferi Sobaları, 25.000 BTU’dan, 82.000 BTU’ya değişen çeşitli kapasitelerdeki modelleriyle, her hangi bir merkezi ısıtma sistemini verimli bir şekilde çalıştırır.Startford sobalarında bulunan mekanik termostat, kullanıcılara su sıcaklığı kontrolü, dolayısı ile güvenlik ve ekonomi sağlar. Firmamız gümüş kaplama hediyelik eşya üretimi yapmaktadır. Her türlü plastik ve kağıt ambalaj tedariki yapılmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 01.03.2006
Adres : 101 Sok. No: 18 Fethiye / MUĞLA
İş Telefonu : 02526121144
Faks : 02526127824
E-Posta :
Web Sitesi : www.pus.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.