ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

İlkay Kağıtçılık Başarı Hikayesi

İlkay Kağıtçılık Tic. A.Ş.

1977 yılında İstanbul'da kurulan, 2000 yılında yapışkan kağıt ve bant sanayine yönelik üretime başlayan, ambalaj, kağıt otomotiv, tekstil, yapı elemanları ve beyaz eşya vb. sanayi ile yan sanayi unsurlarına hizmet veren İlkay Kağıtçılık, sektörünün önde gelen başarılı kuruluşları arasında yer almaktadır.Devamı

PROVEN KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız Tarım Alanında faaliyet göstermekte her bitki çeşidinde kullanılabilen organik ve inorganik spesyal gübreler üretmekte ve pazarlamasını yapmaktadır.Tüm ürünlerimiz Tarım Orman Bakanlığından tescilli olup Organk ve Kimyevi Gübre lisansı ile üretilmektedir.
bakteri, bitki gelişim düzenleyici, edta demir, kimyevi gübre, kovucu, mantar, nematod, organik gübre, virüs
Sorumlu Kişi : İbrahim Özden (Şirket Sahibi-Müdür)
Sektör : Tarım Ve Hayvancılık
Ürün & Hizmet Bilgileri : Ürünlerimiz bitki gelişimi ile ilgili olup aynı zamanda toprak düzenleyicidir.Mantar,Bakteri ve Virus hastalıkları ile de ilgilidir.
Kuruluş Tarihi : 11.04.2008
Adres : Çakıl Mahallesi,Kazım Savaş Caddesi Dostlar sokak No.3 Çatalca -İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122212210
Cep Telefonu :
Faks : 2122202664
E-Posta :
Web Sitesi : www.provenkimya.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.