ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Köprülü Otomotiv Başarı Hikayesi

Köprülü Otomotiv ve Endüstri Ürünleri San. Tic. A.Ş.

1958 yılında Konya Ticaret Odası'na Köprülü Halıcılık olarak kayıt olan firma, 1991 yılından bu yana anonim şirket olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir...Devamı

PRIME KONGRE YÖNETİMİ VE TURİZM LTD. ŞTİ.

Prime; Toplantı, Yurtdışı Motivasyon Gezileri ve Etkinlik Hizmetleri Sektöründe, ulusal ve uluslararası projeleri tasarımından raporlama aşamasına dek yaşama geçiren, İstanbul merkezli, ISO-9001 Kalite Sistem Belgesine haiz, SITE Global ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Üyesi “A Grubu” seyahat acentesidir.
etkinlik, fuar, gezi, motivasyon, toplantı
Sektör : Turizm
Ürün & Hizmet Bilgileri : Prime, Bayi Toplantıları, Eğitim Toplantıları, Fuar Organizasyonları, Roadshow, Yurtdışı Motivasyon ve Teknik Geziler, Bilimsel Toplantı ve Kongre Yönetimi konularında uzman bir kuruluştur.
Kuruluş Tarihi : 25.01.2013
Adres : Op. Cemil Topuzlu Cad. TİBAŞ Dalyan Konutları F Blok K.4 D.8 Fenerbahçe, Kadıköy 34726 / İSTANBUL
İş Telefonu : 2163572323
Cep Telefonu :
Faks : 2163572333
E-Posta :
Web Sitesi : primeqm.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.