ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

POMPACI ÖMER USTA

POMPACI ÖMER USTA ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Erbaa'da Özcan pompa olarak faaliyet gösteren işletmemiz de Pompacı Ömer usta pompa - enjektör ayarı ve orjinal yedek parça ile hizmetinizdedir.
erbaa pompa, pompa, pompacı, pompacı ömer
Sektör : Makina Ve Teçhizat
Ürün & Hizmet Bilgileri : Pompa Ayarı Enjektör Ayarı Orijinal Yedek parça
Kuruluş Tarihi : 08.09.2000
Adres : Yavuz sultan Selim Mah, Hisar Cd. 2. Blok D:No: 3, 60500 Erbaa/Tokat / TOKAT
İş Telefonu : 3567258159
Cep Telefonu :
Faks : 3567258159
E-Posta :
Web Sitesi : https://pompacierbaa.blogspot.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.