ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Meydan Grup Başarı Hikayesi

Meydan Otomotiv Endüstri Nakliye ve Gıda Sanayi İç Dış Tic. Ltd. Şti.

1969 yılında otomotiv sektörüne yönelik faaliyet gösteren bir firmada çalışan olarak iş hayatına başlayan Ömer Faruk Meydan, 1991yılında Konya için bir ilki gerçekleştirerek; Japon otomobillerinin yedek parça ticaretini yapan firmayı kurmuştur...Devamı

POİNT ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ

Bakanlık onaylı silahlı ve silahsız özel güvenlik eğitimi vermekteyiz. Sizlerde yeni bir iş arıyor ve meslek sahibi olmak istiyorsanız özel güvenlik görevlisi olmayı tercih edebilirsiniz. Her ay 50 TL taksit imkanları ile özel güvenlik eğitimi alarak güvenlik görevlisi olabilirsiniz.
atış eğitimleri, güvenlik eğitimi, güvenlik kursu, hizmet içi atış eğitimi, özel güvenlik eğitim kursu, özel güvenlik eğitimi, özel güvenlik kimlik kartı, özel güvenlik kimlik kartı yenileme, özel güvenlik kursu, özel güvenlik sertifikası, özel güvenlik sertifikası yenileme, silah dersi, silahlı özel güvenlik eğitimi, silahsız özel güvenlik eğitimi, x-ray cihazı eğitimi
Sektör : Eğitim
Ürün & Hizmet Bilgileri : Güvenlik kursu, güvenlik eğitimi, özel güvenlik eğitimi, özel güvenlik sertifikası, silahlı özel güvenlik eğitimi, silahsız özel güvenlik eğitimi, silah dersi, atış eğitimleri, hizmet içi atış eğitimi, x-ray cihazı eğitimi, özel güvenlik kursu, özel güvenlik eğitim kursu, özel güvenlik kimlik kartı, özel güvenlik kimlik kartı yenileme, özel güvenlik sertifikası yenileme eğitimleri verilmektedir.
Kuruluş Tarihi : 01.01.2004
Adres : Mecidiyeköy Mahallesi, Cüre İş Hanı No:16 Kat:5 Mecidiyeköy, Mecidiye Cd., 34387 Şişli/İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122884044
Cep Telefonu :
Faks : 2125515551
E-Posta :
Web Sitesi : www.pointguvenlik.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.