ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bony Tekstil Başarı Hikayesi

Bony Tekstil

Çorap sektörüne yönelik olarak, Hasan Gülkaya tarafından üretim ve satış amacıyla 1986 yılında kurulan, ülkemizde sektörünün öncüsü olan BONY, kurulduğundan bu yana planlı, programlı ve istikrarlı büyüyerek, mükemmelliyetçi bir tutumla, müşteri odaklı çalışma prensibi edinmiştir... Devamı

PENGUEN İNŞAAT MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 2004 yılından beri İç Anadolu,Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde toptan ve perakende olarak Yalıtım malzemeleri satışı ve Yıllık ortalama 250.000 m2 mantolama uygulaması yapan bölgedeki tek firma özelliği taşımaktadır.Uzman Teknik kadrosu ve Pazarlama ekibi ile gerek uygulamada ve gerekse pazarlamada çok önemli bir yere sahiptir.
eps, mantolama, pbi, pbizolasyon, penguen, stroton, xps, yalıtım
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Stroton EPS Pakpen XPS Star Pls.Dübel BTM Mebran Filli Boya Favori Boya Sika Su Yalıtım vs.
Kuruluş Tarihi : 13.02.2004
Adres : Cırgalan Mah.Sivas Bulvarı Başmısırlı Sok.No:385 Kocasinan / KAYSERİ
İş Telefonu : 3522412525
Cep Telefonu :
Faks : 3522411919
E-Posta :
Web Sitesi : www.pbizolasyon.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.