ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Metalurji Grubu Başarı Hikayesi

Metalurji Grubu

1992 yılında Ankara'lı sanayicilere hizmet vermek amacıyla kurulan, 24 saatlik çalışma sistemi ile yıllık 4.000 ton ısıl işlem kapasitesi bulunan, Metalurji Grubu; proses takibinde zaman-sıcaklık diyagramı, zengin laboratuvar ekipmanlarıyla sadece Ankara'da değil ülke çapında müşteri potansiyeline sahip olmuştur.Devamı

PENGUEN FIRÇA SANAYİ VE TİC. LTD. STİ.

Penguen Fırça ev temizlik ürünlerinde, dış alanlardaki genel çevre temizlik ürünlerinde ve sanayi alanlarında kullanılmakta olan fırça ve süpürge türlerini yüksek kalite ile PET, PP, PVC ve PE ürünlerini kullanarak 49 yıllık bir tecrübe ile üretimini sağlamaktadır.
çalı fırçası, çöpçü, çöpçü fırçası, süpürge, temizlik
Sektör : Plastik
Ürün & Hizmet Bilgileri : Dış alan temizliği için Çöpçü ve Çalı fırçaları üretilmektedir.
Kuruluş Tarihi : 01.09.1970
Adres : Biksan Sanayi Sitesi No:12 İkitelli / İSTANBUL
İş Telefonu :
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.penguenfirca.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.