ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bony Tekstil Başarı Hikayesi

Bony Tekstil

Çorap sektörüne yönelik olarak, Hasan Gülkaya tarafından üretim ve satış amacıyla 1986 yılında kurulan, ülkemizde sektörünün öncüsü olan BONY, kurulduğundan bu yana planlı, programlı ve istikrarlı büyüyerek, mükemmelliyetçi bir tutumla, müşteri odaklı çalışma prensibi edinmiştir... Devamı

PATZZ SHOP TOPTAN VE PERAKENDE KEDİ KÖPEK MAMASI SATIŞ FİRMASI

PATZZ SHOP TOPTAN VE PERAKENDE KEDİ KÖPEK MAMASI SATIŞ FİRMASI ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Petzz Shop, ülkemizde her geçen gün daha da büyüyen evcil hayvan Kedi maması, Köpek maması, gıda ve aksesuar sektöründe, evcil hayvan sahiplerine en kusursuz hizmeti verebilmek amacı ile kurulmuş, sokak hayvanları ve ihtiyaç sahibi hayvanları gözetmek için ticari bütçesinden pay ayıran bir firmadır. Kuruluş amacı Türkiye genelinde bir çok bayiliklerle birlikte, özel ve saygın bir pet shop satış ağı oluşturmaktır. Her ürünün en kalitelisi, en tazesi ve müşteriler tarafından bir çok arzu, dilek ışığında yenilenmiş ürün skalası; sokak hayvanlarına kendini adayanlara özel ürünleri ve daha birçok farklı ürünüyle Petzzshop olarak en kısa zamanda yurt içi pazarın kalitesini belirlemek amacındayız.
akvaryum, balık, balık yemi, hamster, hills, kaliteli mama, kampanyalı mama, kedi kumu, kedi maması, konserve, köpek maması, kuş, kuş yemi, online petshop, proplan, royal canin, ucuz mama
Sektör : Tarım Ve Hayvancılık
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kedi maması köpek maması ve aksesuaraları konusunda internet sitemiz ve mağazamızdan ürün tedariği hizmeti sunmaktayız.
Kuruluş Tarihi : 01.03.2019
Adres : Küçükyalı Merkez Mah.Mektep Cad.No:7/B / İSTANBUL
İş Telefonu : 2164643434
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.petzzshop.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.