ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Serpa Kozmetik Başarı hikayesi

Serpa Kozmetik-Ecza Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

1997 yılının Nisan ayında kurulan, 2007 yılında 5.000 m² kapalı alanlı hizmet binasına taşınan Serpa Kozmetik, genç ve dinamik bir ekiple; güvenilir firma, dürüst satıcı, sistemli çalışma ve iyi hizmet anlayışı ile yükselen bir çıkış trendi yakalamıştır...Devamı

PASYONİS BARKOD ETİKET VE ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

PASYONİS BARKOD ETİKET VE ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
15 YILLIK TECRÜBE İLE KURULMUŞ OLAN FİRMAMIZ DÜŞÜK MALİYETE KALİTELİ HİZMET VE SÜREKLİLİK ANLAYIŞI İLE 3 YILDIR FALİYET GÖSTERMEKTE OLUP HER GEÇEN GÜN BÜYÜME YOLUNDA EMİN ADIMLARLA VE GÜVENİLİR OLMA PRENSİBİ İLE YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR.
barkod, etiket, kurulum, ribon, teknik servis, üretim
Sektör : Diğer İmalat Sanayi
Ürün & Hizmet Bilgileri : Pasyonis barkod olarak rulo halinde her ölçüde renkli,renksiz,baskılı,baskısız barkod etiketi, ribon , japon akmaz , barkod printer , el terminali , kurulum ve teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Fiyatlarımız hammadeyi yurt dışından direkt kendimiz getirdtiğimizden dolayı piyasanın oldukça altındadır. 15 yıldır bu sektörde faliyet göstermekte olup detaylı bir tutumla sizlerle çalışmak isteriz. FİYAT ÇALIŞMASI YAPABİLMEK İÇİN ETİKET ÖLÇÜSÜ, CİNSİ VE ADETLERİ BELİRTMENİZ YETERLİ OLUCAKTIR.İNANIYORUZKİ ŞUANKİ ALDIĞINIZ FİYATIN ALTINDA KALACAĞIMIZIN KANAATİNDEYİZ. BİRLİKTE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE.
Kuruluş Tarihi : 10.05.2016
Adres : Adem Yavuz Mah. Şamil sok. No:7/A Dudullu / Ümraniye / istanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2163111163
Cep Telefonu :
Faks : 2163111164
E-Posta :
Web Sitesi : www.pasyonisbarkod.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.