ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bağdat Baharat Başarı Hikayesi

Bağdat Baharatları Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yarım asır önce büyük bir ideal ve cesaretle yola çıkan ve bugün sektöründe lider kuruluşlardan biri olan Bağdat Baharat, 60`lı yılların başında Mustafa Danacı tarafından büyük bir azim ve kararlılıkla kurularak bugünlere geldi. Devamı

PARTEX OTOMOTİV

Partex otomotiv Türkiye pazarında yer alan Mercedes Bmw Landrover Volkswagen araç gruplarına hitap etmektedir. Orjinal logolu, eşdeğer ve logosuz orjinal parça tedariki ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Partex otomotiv, bmwlanrover.com adıyla Türkiye’nin 81 iline hizmet veren Partex Otomotiv , İstanbul içi Aynı gün teslimat diğer illere 24 saatte hızlı teslimat ilkesi vizyonuyla hareket etmektedir.
audi yedek parça, bmw yedek parça, landrover yedek parça, mercedes yedek parça, volkswagen yedek parça
Sektör : Otomotiv Yan Sanayi
Ürün & Hizmet Bilgileri : Mercedes Bmw Landrover Volkswagen Grup Orjinal Yan Sanayi Yedek Parça
Kuruluş Tarihi : 01.10.2019
Adres : Mimaroba, E-5 Üzeri Güzelce Mevkii, 101. Sk., 34535 Büyükçekmece/İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 8502264994
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://bmwlandrover.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.