ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bony Tekstil Başarı Hikayesi

Bony Tekstil

Çorap sektörüne yönelik olarak, Hasan Gülkaya tarafından üretim ve satış amacıyla 1986 yılında kurulan, ülkemizde sektörünün öncüsü olan BONY, kurulduğundan bu yana planlı, programlı ve istikrarlı büyüyerek, mükemmelliyetçi bir tutumla, müşteri odaklı çalışma prensibi edinmiştir... Devamı

PAMUKAP TAVAN VE DUVAR KAPLAMASI ITH IHR SAN VE TİC LTD ŞTI

PAMUKAP TAVAN VE DUVAR KAPLAMASI ITH IHR SAN VE TİC LTD ŞTI ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
PAMUKAP Nedir? Pamukap, hammaddesi pamuk olan doga ile dost, uzun ömürlü, her türlü yüzeye uygulanabilen, saglıklı, estetik, uygulaması kolay ve çabuk olan, dekoratif bir duvar ve tavan kaplamasıdır.
ısı, izolasyon, kaplama, konfor, nem, pamuk, rutubet, sağlık, ses, yalıtım
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Pek çok otel, restoran kafe, konferans salonu, sinema salonu, konut ve ofis Pamukap ile yeni bir havaya kavusmustur. Dogal pamuktan üretilen Pamukap’ın içeriginde sentetik madde olmaması onu hem saglıklı hem de doga dostu bir ürün yapmaktadır. Üretimi sonucu kesinlikle dogayı kirletici atık maddeler olusmaz. Sentetik malzemelerin hızla terk edildigi günümüzde Pamukap çagdas bir alternatif olusturmaktadır. Antistatiktir; toz barındırmaz, uzun ömürlüdür bakım gerektirmez. Pamukap kapladıgınız bir yüzeyi uzunyıllarboyuncakullanabilirsiniz.Genis renk ve doku seçenekleri ile Pamukap her türlü yaratıcı uygulamaya açıktır. Pamukap’la yapabilecekleriniz sadece sizin hayalgücünüzle sınırlıdır. Ses konforunun saglanması istenilen yerlerde Pamukap mekândakiçınlamayı önleyerek, akustik konfora hissedilir katkı saglamaktadır.Uygulaması kolaydır. Uygulama sırasındamekân kirlenmez. Esyaların çıkartılmasıgerekmez.Çabuk uygulanır.
Kuruluş Tarihi : 03.01.1990
Adres : 671/1 sok.No:14-14/A Gediz Mah. Buca-İZMİR / İZMİR
İş Telefonu : 2322750101
Cep Telefonu :
Faks : 2322752661
E-Posta :
Web Sitesi : www.pamukap.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.