ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

PALAMİDAS ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI LTD ŞTİ

Palamidas Zeytinyağı Alman Gea Marka Soğuk Sıkım Tekniğine en yatkın makinesi ile yaklaşık 7000 ağaçlık kendine ait zeytin bahçesi ile uluslararası standartlarda zeytinyağı üretimi yapmaktadır. Ürettiği ürünlerin %50 'sini Avrupa, Amerika ve Avustralya gibi ülkelere ihraç eden firmamız akredite laboratuvarı ile %100 güven ve kalite sağlamaktadır.
erken hasat zeytinyağı, kalama zeytin, riviera zeytinyağı, siyah zeytin, soğuk sıkım zeytinyağı, yeşil zeytin, zeytin, zeytinyağı
Sektör : Gıda
Ürün & Hizmet Bilgileri : Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Izgara Zeytin, Portakal Dolgulu Zeytin, Limon Dolgulu Zeytin, Kalamata Zeytin ve Natürel Sızma Zeytinyağı, Soğuk Sıkım Zeytinyağı, Erken Hasat Zeytinyağı, Riviera Zeytinyağı, Akhisar Zeytinyağı, Domat Zeytinyağı 5LT teneke ve cam-pet ambalajlarda üretim yapmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 31.05.2006
Adres : Mecidiye Mh. Atatürk Cd. No:150 Akhisar / MANİSA
İş Telefonu : 2366060661
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.palamidas.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.