ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Başarı Hikayesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

İzmir/Karşıyaka'da göz hastalıkları alanında yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren, Myop, Hipermetrop ve Astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanabilen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmektedir...Devamı

ÖZGÜR BÜYÜKÖZGÜR AYAKKABI VE İNTERNET HİZMETLERİ

Sektör deneyimi olarak 20 yıldır deri sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bayan ayakkabısı konusunda üst kalitede ürün üretip satıyoruz. Matraş, Nursace gibi sektörün önemli firmaları için üretim yapıyoruz.
ayakkabı, deri, gelinlik, hosting, internet, pabuç, web tasarım
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Bayan ayakkabısı, özel sipariş marka üretimi ve gelinlik ayakkabısı üretimi yapıyoruz...
Kuruluş Tarihi : 17.11.2007
Adres : 1386 sk No:4/B Alsancak / İZMİR
İş Telefonu : +902324225758
Cep Telefonu : 5497128380
Faks : +902324660178
E-Posta :
Web Sitesi : www.scarpavera.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.