ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

ÖZEL YENİ ÜMİT İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ

ÖZEL YENİ ÜMİT İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
İlk yardım eğitim merkezimiz İstanbul İl Sağlık Müdürülüğü tarafından yetki verilmiştir. Kursumuzda Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı ilk yardım eğitimleri ve ilk yardım eğitici eğitimleri verilmektedir.
ilk yardım, ilk yardım eğitimi, ilk yardım kursu, ilk yardım sertifikası
Sektör : Eğitim
Ürün & Hizmet Bilgileri : Temel ilk yardım eğitimi, Standart ilk yardım eğitimi, İlk yardım Eğitici Eğitmenliği.
Kuruluş Tarihi : 03.05.2007
Adres : M.Çakmak Mah.Bağcılar Cad.No:1 Güngören / İSTANBUL
İş Telefonu : 2126424499
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.yeniumitilkyardim.com/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.