ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

ÖZEL TATLI ÇOCUKLAR ANAOKULU

Küçükçekmecede Anaokulu Kreş Hizmetleri Veren Kurum.
anaokulu, çocuk yuvası, kreş
Sektör : Eğitim
Ürün & Hizmet Bilgileri : 3-6 Yaş arası öğrencileri kabul eden, 08:00 ile 18:30 saatleri arasında, hafta içi Pazartesi - Cuma günleri faaliyet gösteren, Küçükçekmece'nin en nezih anaokulu.
Kuruluş Tarihi : 01.08.2006
Adres : Cumhuriyet Mh. 2. Lale Sk. No:58/1 Küçükçekmece / İSTANBUL
İş Telefonu : 2124255145
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.tatlicocuklar.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.