ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Başarı Hikayesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

İzmir/Karşıyaka'da göz hastalıkları alanında yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren, Myop, Hipermetrop ve Astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanabilen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmektedir...Devamı

ÖZEL ESDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

ÖZEL ES-DENT Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği adı altında 2007 yılında milli egemenlik caddesinde beş üniteli klinik olarak hizmete başladık, 2012 yılında şu anki adresimizde ameliyethanemizi de kurarak Anestezi altında her türlü Ağız ve Diş Sağlığı ile ilgili tedavileri uygulamaktayız.
diş hekimi, malatya diş, malatya implant, malatya lamine porselen, malatya zirkonyum, porselen diş
Sektör : Sağlık
Ürün & Hizmet Bilgileri : malatya implant, malatya zirkonyum, porselen diş, malatya lamine porselen
Kuruluş Tarihi : 01.10.2002
Adres : MALATYA
İş Telefonu : 4223258167
Cep Telefonu :
Faks :
Web Sitesi : https://www.esdent.com.tr/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.