ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

ÖYKÜ DERİ

ÖYKÜ DERİ ÜRÜNLERİ 1989'dan buyana sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. Portföyümüzde; tecrübeli ve yetenekli tasarımcıların sürekli yenilenen, çağdaş, dinamik, modern, estetik ve fonksiyonel çizgilerinin oluşturduğu ürünler bulunmaktadır. Müşteri merkezli düşünce yapımızla,şıklığı, kaliteyi ve işlevselliği hesaplı fiyatlara birleştirip sizlere sunmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bütün aşamalarında kalite anlayışımız ve müşteri memnuniyeti ilkemizden taviz vermiyoruz. Bizim için müşteri kaçırılmaması gereken bir fırsat değil, kaybedilmemesi gereken bir dosttur. Dünyanın bir öyküsü var. Dünyayı çantanızda taşıyın. Öykü Deri Ürünleri.
bavul, çanta, çanta tamiri, deri, parakende, tamir, valiz
Sorumlu Kişi : Ali BULDUK (yönetici)
Sektör : Deri
Ürün & Hizmet Bilgileri : Seçkin dünya markaları ve kendi imalatımız olan ürünlerimiz arasında ; seyahat çantaları, okul çantaları, spor çantaları, evrak çantaları, bayan çantaları, bond-pilot çantaları, bavullar, elbise çantaları, omuz çantaları, bay-bayan cüzdanları, kemerler, erkek el çantaları, anahtarlıklar, kişisel ve ofis kullanımı için çeşitli deri aksesuarları yer almaktadır.
Kuruluş Tarihi : 14.06.1989
Adres : 1725 Sok.No:35/-E 35530 Karşıyaka İZMİR-TURKEY / İZMİR
İş Telefonu : 2323693709
Cep Telefonu : 5326521811
Faks : 2323693709
E-Posta :
Web Sitesi : oykuderi.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.