ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Güven-El Plastik Başarı Hikayesi

Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti

1965 yılından bu yana plastik kalıbı imalatı sektöründe yer alan Güven Kalıp, 1976 yılında şirketleşmiştir. 1986 yılında faaliyet alanını genişleten firma, Güven-El Plastik ve Kalıp’ı da kurarak, plastik enjeksiyon üretimine başlamıştır...Devamı

OSMANLI SARAY LOKMACI

Izmirim Lokma Olarak Kaliteden ve Lezzetten ödün vermeden üretim yapip hizmet vermek bizim olmazsa olmaz prensibimizdir Hizmetlerimiz Izmir Lokma,Saray Lokma,Irmik Helvasi ve asuredir.Uzun Yillardir süre gelen Gelenegi bizde firmamiz olarak layikiyla yapmak için elimizden gelenin fazlasini yapmaktayiz.
izmir lokma, izmir lokmacı, izmir tavuklu pilav
Sektör : Hizmet
Ürün & Hizmet Bilgileri : Saray Lokmasinin diger bir çesidi olan Izmir Lokma Tatlisi sekil bakimindan halkaya benzemektedir.Bu bakimdan Halka Tatlisi olarakta bilinir.Mevlitlerde, sünnetlerde, dügünlerde, açilislarda kisacasi her yerde dökümü yapilmaktadir.Tatlinin hamuru maya, tuz, seker ve undan olusmaktadir. “Adettendir” denilerek, basta sünnet dügünleri olmak üzere, mevlit, kandil gibi dini öneme sahip günlerin baslica lezzeti olan Izmir lokmasi, kentin önemli ritüelleri arasinda yer alir. Eger Izmirli degilseniz ve bir köse basinda siraya girmis insan kalabaligi görürseniz sasirmayin! Siz de o siraya girin ve bulusacaginiz sicacik lezzet için siranin size gelmesini bekleyin.
Kuruluş Tarihi : 01.07.2000
Adres : Şehitler, 52/132. Sk. No:8, 35140 Karabağlar/İzmir / İZMİR
İş Telefonu :
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.lokmamizmir.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.