ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

OPET NİSAN PETROL

Nisan Petrol 2002 yılında kurulmuş Opet benzin istasyonudur.
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Her türlü siyah ve beyaz yakıt diye tabir ettiğimiz kırsal mazot, euro dizel, benzin ve fuel oil yakıt çeşitleriyle toptan veya perakende satış mevcuttur.
Kuruluş Tarihi : 10.04.2002
Adres : Beykoz Cad. No: 68 Ömerli/ Çekmeköy / İSTANBUL
İş Telefonu : 2164355925
Faks : 2164355927
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.