ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Setna Eğitim Başarı Hikayesi

Setna Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.

Eğitime gönül vermiş kadrosu ve doğru yol haritasıyla misyonuna uygun nesiller yetiştirmek adına geleceğe giden yolda bir köprü olmaya devam eden Setna Eğitim Hizmetleri'nin bünyesindeki Özel Mimar Sinan Koleji, ülkemizin başarılı eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Devamı

OKYANUS ARITMA EKİPMANLARI İNŞ. TAAH. GIDA PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Arıtma sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübemiz ile 2004 yılında kurmuş olduğumuz OKYANUS ARITMA EKİPMANLARI LTD. ŞTİ. bünyesinde siz değerli Müşterilerimize Su Arıtma Sistemleri ve bu sistemlerde kullanılan ekipman ve minerallerin temini, Atıksu Arıtma Ekipmanları ile kimyasalları ve Yüzme Havuzu ekipman ve kimyasalları ile Kazan Kimyasallarının temini konusunda sağlıklı ve ekonomik ürünlerle hizmet vermeyi prensip edinmiş bulunmaktayız. Firmamız Filtre Kumları, PE Tanklar, Sanayi Tuzları ve Tablet Tuz konusunda bölge bayii olarak satış yapmaktadır.
aktif karbon, akvaryum kumu, antrasit, arıtma, dezenfeksiyon, filtre, fleck, kuvars kum, membran, osmos, pompa, reçine, ultraviole, yumuşatma, zeolit
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Otomatik Su Yumuşatma ve Filtrasyon Cihazları, Dezenfeksiyon cihazları, Osmos Cihazları, Reçine, Aktif Karbon, Antrasit, Kuvars Kum, Zeolit, Havuz Filtreleri, Kimyasallar, Pompalar, Atıksu Arıtma Ekipmanları, Akvaryum Kumları, Yüzme Havuzu ve Su Arıtma Sistemlerinin kurulumu.
Kuruluş Tarihi : 01.06.2004
Adres : 1203 SOKAK NO:20/D BALTALI İŞ MERKEZİ - YENİŞEHİR / İZMİR
İş Telefonu : 0 232 459 69 19
Faks : 0 232 459 11 20
E-Posta :
Web Sitesi : www.okyanusaritma.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.