ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bağdat Baharat Başarı Hikayesi

Bağdat Baharatları Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yarım asır önce büyük bir ideal ve cesaretle yola çıkan ve bugün sektöründe lider kuruluşlardan biri olan Bağdat Baharat, 60`lı yılların başında Mustafa Danacı tarafından büyük bir azim ve kararlılıkla kurularak bugünlere geldi. Devamı

NUR PASLANMAZ ÇELİK SAN VE TİC LTD ŞTİ

FİRMAMIZ PASLANMAZ ÇELİK boru, profil, sac, çubuk, lama, köşebent, fittings ( vana, flanş, dirsek, manşon, nipel v.s) ticareti yapan bir şirkettir.
boru, çubuk, dirsek, fittings, flanş, köşebent, manşon, nipel, paslanmaz, profil, redüksiyon, sac, vana
Sektör : Deri
Ürün & Hizmet Bilgileri : FİRMAMIZ PASLANMAZ ÇELİK boru, profil, sac, çubuk, lama, köşebent, fittings ( vana, flanş, dirsek, manşon, nipel, redüksiyon, rakor v.s) ticareti yapan bir şirkettir.
Kuruluş Tarihi : 01.06.2006
Adres : İSTANBUL
İş Telefonu : 212 5583549
Faks : 212 5583550
E-Posta :
Web Sitesi : www.nurpaslanmaz.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.