ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bağdat Baharat Başarı Hikayesi

Bağdat Baharatları Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yarım asır önce büyük bir ideal ve cesaretle yola çıkan ve bugün sektöründe lider kuruluşlardan biri olan Bağdat Baharat, 60`lı yılların başında Mustafa Danacı tarafından büyük bir azim ve kararlılıkla kurularak bugünlere geldi. Devamı

NUR AK KUZİNE SOBA

NUR AK KUZİNE SOBA ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
NUR –AK Kuzine Soba 1986 yılından günümüze kadar doğru hedef ve stratejilerle üretim ve ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Geçmişten günümüze kadar üretimimizde daima yenilikçiliği ilke olarak görmekteyiz.
fırınlı kuzine, fırınlı soba, kuzina, kuzine s, kuzine soba, maşinga, rize kuzina, soba, trabzon kuzinesi
Sektör : Metal Ürünler
Ürün & Hizmet Bilgileri : Rize'de el imalatı ile üretilen Rize Kuzinesi,camlı ve döküm olup evinize otantik hava katacaktır. Odun ve kömür fırınlı kuzine soba satın alabilirsiniz. Kuzine soba modellerini geniş bir şekilde görebilirsiniz. Mangal, taş mangal, Trabzon kuzinelerinin en kalitelilerini satın alabilirsiniz. Ayrıca fırınlı soblarda özel Rize tipi kuzina çeşitlerinde camlı kuzine modellerini satın alabirsiniz. Firmamız Nur ak Kuzine Soba firmamızın tüm ürünleri garantilidir. Kargo ile Türkiyenin her yerinden uygun fiyatlarda soba satın alabilirsiniz.
Kuruluş Tarihi : 16.11.2018
Adres : Rize, Kuzine Soba Yiğitler Köyü Andon yolu üzeri Salarha Rize / Merkez / RİZE
İş Telefonu : 4642422755
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.kuzinesoba.net
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.