ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

DRC Kauçuk Başarı Hikayesi

DRC Kauçuk San. Tic. A.Ş.

Bugün itibarıyla 7.000 m²'lik alanda üretim ve idari faaliyetlerini, lastik fabrikalarından sonra Türkiye'nin en büyük ve donanımlı hamur karışım merkezi olarak sürdüren, 2003 yılında ISO 9001/2000 kalite sertifikasını alan DRC Kauçuk, ağırlıklı olarak lastik firmalarına olmak üzere, fason kauçuk hamuru üretmektedir.Devamı

NLP DAP DUYUSAL PROGRAMLAMA MERKEZİ

"Yaşam kalitenizi artırmak, olumlu, ulaşılabilir gerçekçi, kendine ve başkalarına faydalı, iyi yapılanmış dengeli ve amaçlarının çatısını kurmuş bir birey haline gelmek ve hedefe geçmek için güç için, başarı için ve mükemmel bir sevgi için DAP…."
algı, ankara, baskı, başarı, eğitim, kaygı, motivasyon, nlp, nlpdap, odaklanma, öğrenci, stres
Sektör : Eğitim
Ürün & Hizmet Bilgileri : NLPDAP İLE BAŞARI KOÇLUĞU PROGRAMI- NLPDAP İLE PRACTITIONER PROGRAMI- NLPDAP İLE MASTER PRACTITIONER PROGRAMI- NLPDAP İLE YAŞAM KOÇLUĞU PROGRAMI- NLPDAP SATIŞ PAZARLAMA PROGRAMI Yaşam Koçluğu, Öğrenci Başarı Koçluğu, Bireysel Danışmanlık Kurumsal Danışmanlık, Kurumsal Eğitimler, NLP Sertifika Programları, Başarının İç Oyunu, Etkin Koçluk, Etkin Liderlik, İçimizdeki Gerçek, Kadınlar Ne İster Erkekler Ne Veririr, Kişileri Yönlendiren 19 Davranış Kalıbı, Hayatınızı Kazanın kitapları. Özgüven, Sosyal Yalnızlık, Odaklanma, Eleştirel İçsel Ses, Meta Ayna, Beyin Kullanım Kılavuzu, İletişim Stratejileri, Koçluk, Liderlik, Yönetim Koçluğu, Morivasyın, Bilinçaltı Değişim Teknikleri, Dönüştürücü Uzmanlık Programları. İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ, İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR.
Kuruluş Tarihi : 01.01.2005
Adres : Tunus Caddesi No: 85/ 7 ÇANKAYA/ANKARA / ANKARA
İş Telefonu : 3124288989
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.nlpdap.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.