ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Profen Başarı Hikayesi

Profen İletişim Teknolojileri ve Hiz. San. Tic. A.Ş.

Girişimci genç mühendislerin kurduğu Profen, uydu haberleşme teknolojileri alanında dünya çapında marka olma yolunda olanca hızıyla ilerlemektedir...Devamı

NİCE TÜRKİYE

Nice Türkiye markası Yay Otomasyon kuruluşudur. Otomatik kapı sektöründe 10 yıldan fazla faliyet göstermekteyiz. Yaşam alanlarından endüstriyel alanlarına kadar bir çok alanda otomatik kapı motoru ürünlerine sahibiz. Ürün gruplarımıza çok kısa örnek vermek gerekirse bahçe kapıları ,garaj kapıları ,seksiyonel kapılar gibi bir çok alanda ürün bulunmaktadır. Türkiyede sektörü geliştiren öncü firma olmaktan gurur duyuyoruz.
nice türkiye, otomatik kapı motoru
Sektör : Elektrik - Elektronik
Ürün & Hizmet Bilgileri : Otomatik kapı motorları yaşam alanlarında zamandan ve güç den tasarruf sağlamaktadır. Seksiyonel kapılar,kollu bariyer sistemleri,mantar bariyer sistemleri gibi bir çok ürün bulunmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 01.01.2000
Adres : Bahçelievler Mah. Hareket Ordusu Sk. NO:6/A Bahçelievler / İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2125055758
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : nice-otomasyon.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.