ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

NEWMOON TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Kuzey Ege Sey. Tur.Araç Kir. Gıd. San. Ve Tiç. ltd. Şti. Firmmamız Turizm bakanlığına bağlı A gurubu seyahat acentasıdır. Firmamız Ağırlıklı olarak Bodrum havalimanı transfer faaliyetinde bulunmaktadır.
bodrum havalimanı transfer, bodrum otel konaklama fiyatları, bodrum tur, bodrum uçak bileti, bodrum vip transfer
Sorumlu Kişi : Muammer YILMAZ (YÖNETİCİ)
Sektör : Turizm
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız Turizm faaliyetleri seyahat faaliylerin de bulunmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 20.01.2015
Adres : Omurca Mah. Dr. Mümtaz Ataman Cad. No22/A Bodrum / MUĞLA
İş Telefonu : 2526060542
Cep Telefonu :
Faks : 8503044648
E-Posta :
Web Sitesi : www.milasairportbodrumtransfer.com


FİRMANIN SUNUMLARI

Sunum İsmi: Bodrum Vip Transfer 0252 606 0542
Sunum Dili: Türkçe


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.