ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Doğuş Elektrik Başarı Hikayesi

Doğuş Elektrik İnş. Taah. San. Tic. A.Ş.

Gaziantep`te, elektrik ve tesisat malzemeleri alanında faaliyet gösteren Doğuş Elektrik, teknolojik gelişmeleri sektörüne uygulayarak müşterilerine sunduğu çözümlerle hergün daha da büyüyor...Devamı

NET-GÖR ELEKTRONİK

Tv yetkili özel Servis Hizmetleri profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız. Net-Gör Elektronik Turhal; Elektronik ev aletlerinin sizin için Değerli, Evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan olduğunun bilincindeyiz! Bu nedenle Tüm onarımları kısa süre içerisinde gerçekleştirip yine aynı gün siz değerli Müşterilerimize teslimatını gerçekleştiriyoruz. Firmamız Gelişen Teknolojisiyle Beraberinde Getirdiği Yenilikleri Sürekli Takip Edip Siz Değerli Müşterilerimizin Her zaman Daha İyi Hizmet Vermeye Çalışmaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır.
net-gör elektronik
Sektör : Elektrik - Elektronik
Ürün & Hizmet Bilgileri : Uydu,kumanda,pil,kamera,çanakanten ,elembi,lcd led plazma tv, radyo, led tv’ler için led ışık,kombi kartı,kırılmaz cam telefonlar için, telefonlar için şarj aleti, kırk bini aşkın malzeme tamiri ve satışı mümkündür. Ve Bitmedi tamirlerde 1 yıl garanti veriyoruz tamir olunacak eşyanın içine tarih atılıp teslim ediyoruz.
Kuruluş Tarihi : 25.10.1980
Adres : Celal mahallesi cumhuriyet caddesi dış kapı no:92 Z17 / TOKAT
İş Telefonu : 3562759677
Cep Telefonu :
Faks : 5468295869
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.